top of page

MAGICZNY DYWAN W NASZEJ SZKOLE

W naszej szkole został zakupiony i zamontowany Interaktywny Dywan. Zawiera on zestaw edukacyjnych interaktywnych gier, które będą wykorzystywane podczas zajęć lekcyjnych. Dywan uczy i bawi. Zawiera on również pakiet Rewalidacja i Terapia który jest zestawem interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie zaburzonych funkcji i rozwój percepcji. Jednocześnie wspomaga koncentrację uwagi opartą na analizatorze wzrokowo-kinestetycznym. Stanowi niezastąpioną pomoc merytoryczną, gdyż jest opracowany w oparciu o badania naukowe, wiedzę oraz własne doświadczenia z pracy terapeutycznej z dziećmi przejawiającymi deficyty rozwojowe. W znacznym stopniu ułatwia pracę nauczycielowi uatrakcyjniając prowadzone zajęcia poprzez min. wzbudzanie ciekawości, bazowanie na zasobach dziecka oraz stopniowe przechodzenie do wyższego poziomu. Uczniowie bardzo chętnie i zaciekawieniem uczą się korzystać z nowego urządzenia.21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page