top of page

Andrzejki

W naszej szkole dnia 23.11.2022r. odbyła się wyczekiwana przez całą społeczność uczniowską zabawa andrzejkowa. Andrzejki to wspaniała okazja do integracji, dobrej zabawy, a także źródło szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.

Uczniowie z zainteresowaniem uczestniczyli w różnorodnych wróżbach. Mogli dowiedzieć się, co spotka ich w najbliższym czasie i jaka czeka ich przyszłość. Gwiazdy wywróżyły uczestnikom, jak będzie miała na imię ich sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości a także mnóstwo innych ciekawych, wzbudzających radość na twarzy wróżb. Chętne osoby były przebierane za różne postacie. Klucze, koty i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całej scenerii.

Była to bardzo udana zabawa.Spędzony wspólnie czas przepełniony był dużą dawką uśmiechu i był wspaniałą okazją do integracji wszystkich przybyłych uczniów naszej szkoły.

Po zakończonej zabawie uczniowie zmęczeni jednak pełni radości wrócili do domów z nadzieją, iż te dobre wróżby spełnią im się. Wszyscy z utęsknieniem czekają na kolejny wspaniały bal andrzejkowy


47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page