top of page

Jasełka 2023

Zaktualizowano: 23 gru 2023

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.

W świąteczną atmosferę wprowadzili nas przedszkolaki oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Operacji Most I, którzy przygotowali przedstawienie jasełkowe. Zaprezentowali je 21 grudnia, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Przedszkolaki oraz Uczniowie wcielili się w przydzielone im role i z pełnym zaangażowaniem przedstawili losy Świętej Rodziny. Zachwyt publiczności wzbudziły pięknie wykonane kolędy, bez których Boże Narodzenie obejść się nie może.

Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się zaproszeni gości, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice.

Po występie głos zabrali dyrektor szkoły oraz goście, którzy złożyli wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. Przepiękną inscenizację wraz z dekoracją przygotowały Panie: Ewa Szwajgier, Katarzyna Sidorowska, Agata Szabłowska, Monika Postrożna, Justyna Krenz i Aleksandra Krzyżanek . Oprawę muzyczną przygotowała p. Justyna Krenz.


181 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page