top of page

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zaktualizowano: 26 cze 2023

Rok szkolny 2022/2023 dobiegł końca. Po mszy św. spotkaliśmy się na sali gimnastycznej by podsumować 10 miesięczny okres wytężonej pracy. Pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej, którzy pod kierunkiem Pani Iwony Wiewiór i Pani Anny Syroki przygotowali dla nas zabawna scenkę z życia szkoły, przekazali szereg wyrazów uznania i wdzięczności. Uczniowie klasy II pod kierunkiem Pani Ewy Szwajgier w pięknie recytowanych wierszach wprowadzili trzecioklasistów w tajniki kolejnego etapu edukacyjnego. Wszystkiego wysłuchaliśmy w dźwiękach piosenek wyśpiewanych przez szkolny chór, przy akompaniamencie niezawodnej Pani Justyny Krenz.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród w postaci: nagrody pieniężnej dla absolwentki Julii Walczak za najwyższą średnią, nagród książkowych, medali dla uczniów ze średnią 4.75 i powyżej. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Bartłomiej Brodziak, Oliwia Wojcik, Julia Walczak oraz Sebastian Kędzierski. Wśród trzecioklasistów na wyróżnienie zapracowali Maja Sygnowska, Yehnia Adonka. Upominkami zostali nagrodzeni również chórzyści, którzy na każdej szkolnej uroczystości stawali na wysokości zadania upiększając każda z nich. Maciej Koziński otrzymał finansowa Nagrodę Burmistrza za uzyskanie tytułu finalisty etapu w konkursie ogólnopolskim o "Poleskim Parku Narodowym ". Do konkursu Maciej przygotowywał się pod kierunkiem Pani Elżbiety Markowskiej. Na podziękowania zasłużyli również rodzice zaangażowani w życie szkoły i wspieranie szkolnych inicjatyw. Wyróżnienie otrzymali Państwo: Iwona i Marcin Kędzierscy, Paulina i Marcin Szczęśni, Urszula i Lukasz Konopa, Magdalena i Adam Szczotka, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Poleszak, Pani Agata Gliwka, Pani Aneta Kołacz.


Kochani Absolwenci, życzymy dobrych wyborów na dalszych etapach edukacji. Zamknęliście jeden etap, by rozpocząć kolejny. Jesteście do niego dobrze przygotowani. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Szczęśliwej drogi już czas.


Drodzy Uczniowie, życzymy Wam słonecznych wakacji, bogatych w przygody, pełnych niezapomnianych wrażeń i chwil spędzonych w gronie bliskich i przyjaciół. Korzystacie z uroków wakacji pamiętając o własnym bezpieczeństwie, zwłaszcza nad woda. Zawsze informujcie rodziców o miejscu swojego pobytu.

Do zobaczenia we wrześniu. Wracajcie wypoczęci .


309 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page