top of page

Wyremontowana łazienka dla przedszkola

Z radością informujemy, że zakończył się remont łazienki dla naszych przedszkolaków. Nowa toaleta jest funkcjonalna i wygodna. Została wyposażona w barwne kabiny i armaturę dostosowaną do wzrostu dzieci. Na ścianie zawisło lustro oraz kolorowe dozowniki mydła. Została wymieniona glazura, terakota oraz drzwi. W sąsiednim pomieszczeniu zamontowano brodzik oraz wymieniono urządzenia sanitarne. Od poniedziałku dzieci korzystają z nowej toalety. Wczoraj oficjalnie dokonały otwarcia dostosowanego specjalnie dla nich pomieszczenia. Z tej okazji naszą szkołę odwiedzili na zaproszenie Pani Dyrektor Anny Adamczyk Pan Burmistrz Ireneusz Łucka, Radny Gminy Bełżyce - Pan Rafał Brodziak oraz Sołtys Matczyna i Wojcieszyna - Pani Maria Wieczorkiewicz. Nasi Goście wyrazili zadowolenie z prowadzonych w budynku prac remontowych. Cieszymy się, że naszymi działaniami, poprawiamy komfort pracy naszych

uczniów. Już wkrótce rusza rekrutacja do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022. Zapraszamy :)33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page