top of page

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczystość, na którą czekali wszyscy uczniowie – Zakończenie Roku Szkolnego, miała miejsce 24 czerwca na sali gimnastycznej. W podniosłej atmosferze odbyła się najpierw ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły. Klasa 8 pożegnała się z nami wzruszającym programem artystycznym. Koledzy i koleżanki z młodszych klas przygotowali dla nich upominki, wiersze, piosenki. Pani Dyrektor Anna Adamczyk podsumowała kończący się rok szkolny. Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce i sukcesy osiągnięte w konkursach. Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i radosnych wakacji!

Tegorocznym absolwentom Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie życzymy sukcesów w dalszej nauce!281 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentarer


bottom of page