top of page

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Pierwszego września Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie, spotkali się na rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2022/23.

O godz. 8.00 odbyła się Msza Święta, a następnie uroczysty apel w sali gimnastycznej, podczas którego Pani Dyrektor Anna Adamczyk powitała wyjątkowego gościa Pana Ireneusza Łuckę Burmistrza Bełżyc, wszystkich rodziców i uczniów, a szczególnie ciepło przywitała pierwszoklasistów. Tego dnia obchodziliśmy również 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej. W związku z tym, uczniowie, w krótkim montażu słowno-muzycznym przypomnieli nam, że powinniśmy pielęgnować pamięć o tamtych wydarzeniach, o bohaterach, bez odwagi których nie byłoby dziś wolnej Polski! Dzieci uświadomiły sobie, jak wielkie mają szczęście, że mogą spokojnie chodzić do szkoły i zdobywać wiedzę. Dyrektor szkoły Pani Anna Adamczyk oraz Burmistrz Pan Ireneusz Łucka życzyli wszystkim nauczycielom sukcesów zawodowych, natomiast uczniom uzyskiwania bardzo dobrych wyników i sukcesów w nauce.

Po uroczystym apelu uczniowie i rodzice spotkali się z wychowawcami swoich klas.

Drodzy Uczniowie na nadchodzący rok szkolny życzymy Wam, aby czas spędzony w szkole był radosny, bezpieczny, pracowity i pełen sukcesów. Nauczycielom życzymy wytrwałości w podejmowanych działaniach, satysfakcji i zadowolenia z wykonywanej pracy, a Rodzicom

i nauczycielom satysfakcji i dumy z osiągnięć dzieci.

204 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

"Op-art"

Comentários


bottom of page