top of page

Gminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

27 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Operacji Most I - Nadia Walczak, Julia Walczak, Igor Parakowski i Nikola Cywko wzięli udział w Gminnym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej. W kategorii "recytacja" naszą szkołę reprezentowała

Nikola Cywko - uczennica klasy V recytując wiersz Władysława Bełzy "Legenda o garści ziemi polskiej".

W drugiej części konkursu uczniowie naszej szkoły - Nadia, Julia, Igor i Nikola pod kierunkiem Pani Justyny Krenz - prezentowali dwa utwory patriotyczne: "Żeby Polska była Polską" i "Do Niepodległej szli".

Odśpiewanie pieśni "Do Niepodległej szli", hymnu szkoły dało naszym uczniom I miejsce w konkursie, w kategorii "śpiew".

Nagrody i pamiątkowe dyplomy będą wręczone podczas Gminnych Obchodów Święta Niepodległości - 11 listopada w Miejskim Domu Kultury w Bełżycach.

142 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page