top of page

Europejski Dzień Języków Obcych

Zaktualizowano: 28 wrz 2021

26 Września obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Z tej okazji młodzież z naszej szkoły przygotowała wiele prezentacji multimedialnych o krajach europejskich. Młodsi uczniowie „śpiewająco” zaprezentowali podstawowe zwroty przywitania w różnych językach europejskich, a najmłodsi wykonali piosenkę w trzech językach! Nie zabrakło także plakatów poświęconych różnym krajom europejskim. Chłopcy konkurowali z dziewczynkami w quizie znajomości języka angielskiego oraz wiedzy o krajach anglojęzycznych. Chętni mogli się pochwalić również wiedzą geograficzną, biorąc udział w konkursie, które polegał na znajomości flag krajów europejskich. Najwięcej emocji wzbudziła zabawa pt „Treasure hunt”, podczas której uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące języków, skanując kody QR ukryte na terenie szkoły. Jednym słowem - dla każdego było coś miłego! Mamy nadzieję, że idea święta polegająca na promowaniu nauki języków obcych przypadła do gustu również naszym uczniom i wszyscy stwierdzili, że warto uczyć się języków obcych. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.130 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page