top of page

Dzień Babci i Dziadka

Zaktualizowano: 20 kwi 2023

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami.

Babcia i Dziadek to bez wątpienia bardzo ważne osoby w naszym życiu. Ich święto obchodzimy w styczniu, pełnym chłodnych, szarych dni, jednak urok jaki niesie ze sobą wprowadza wszystkich w magiczny nastrój. W tych niezwykłych dniach Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich bliskich wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność. W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia dla Babć i Dziadków zorganizowana z okazji Ich święta. W uroczystości wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klasy I-VI. Oprawę muzyczną przygotowała p. Justyna Krenz. Na początku Pani Dyrektor Anna Adamczyk w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej przywitała Szanownych Gości oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta Następnie wszystkie występujące dzieci z wielkim przejęciem zaprezentowały wzruszające przedstawienie jasełkowe.

Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali ,, STO LAT ...", złożyli przybyłym Babciom

i Dziadkom życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.56 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page