top of page

Ślubowanie klasy I

Zaktualizowano: 12 gru 2021

W dniu 8 grudnia odbyło się uroczyste ślubowanie klasy pierwszej. Data uroczystości że względów epidemiologicznych była wielokrotnie przekładana.

Ślubowanie, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły a zarazem radosny charakter. Pierwszoklasiści przygotowywali się do tego dnia długo i wytrwale pod kierunkiem wychowawczyni. To emocjonujące wydarzenie jest piękną i niezapomnianą szkolną tradycją, kultywowaną od lat. Pierwszaki z uniesioną dłonią, zgodnym chórem złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły a aktu pasowania symbolicznym ołówkiem dokonała Dyrektor Szkoły Pani Anna Adamczyk przyjmując pierwszoklasistów do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie. Akademię przygotowała pani Agnieszka Stasińska, a poprowadziła pani Katarzyna Siwiec-Jastrzębska, oprawę muzyczną przygotował pan Wojciech Władek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy naszym pierwszoklasistom dużo sukcesów podczas szkolnej wędrówki w odkrywaniu tajników wiedzy.


47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

"Op-art"

Comments


bottom of page