top of page

Ślubowanie klasy pierwszej

6 października br. w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Operacji Most I odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klasy I. W uroczystości brali udział uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawcą Panią Katarzyną Siwiec-Jastrzębską , Dyrektor szkoły Panią Anną Adamczyk oraz Rodzicami dzieci. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klasy pierwszej ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej szkolnej społeczności! Po uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów. Pani Dyrektor złożyła życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim dzieciom. Następnie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominek. Po skończonej akademii nasi bohaterowie udali się na słodki poczęstunek zorganizowany przez swoich rodziców. Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!308 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

"Op-art"

Comments


bottom of page